Tak, pracujemy!

Szanowni Państwo,

 

serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej, równocześnie zapraszając do naszego sklepu internetowego.

Mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią Covid-19 informujemy że prowadzimy działalność bez przerwy. Oczywiście sugerujemy korzystanie z naszego sklepu internetowego, zamówienia są realizowane na bieżąco za pomocą firmy kurierskiej DHL, w razie potrzeby jesteśmy także gotowi na dostawy z wykorzystaniem Paczkomatów INPOST. Odbiór osobisty jest także możliwy, staramy się zachować odpowiednie środki bezpieczeństwa. Unikamy rozliczeń gotówkowych, więc prosimy o dokonywanie płatności online (na razie nie mamy możliwości dokonywać płatności kartami). 

W magazynie mamy praktycznie cały asortyment, a ponieważ produkcja jest prowadzona na miejscu, nie ma ryzyka długiego oczekiwania na dostawy, a ewentualne braki magazynowe nadrabiamy na bieżąco.

czytaj całość »
Automatyzacja produkcji

 Żadna zautomatyzowana linia nie może się obejść bez serwisu czy modernizacji. Dlatego pamiętając o konieczności przeprowadzania remontów zapraszamy po czujniki. W naszej ofercie mamy własnej produkcji czujniki indukcyjne, optyczne, indukcyjne czujniki ruchu oraz zasilacze. Z gamy wyrobów innych producentów możemy zaproponować czujniki ultradźwiękowe, pojemnościowe, optyczne z eliminacją tła. 

czytaj całość »
Zima już za nami

Zima już za nami, pojazdy zimowego utrzymania dróg odstawione, jednak pozostałe pojazdy: śmieciarki, hakowce, bramowce czy zamiatarki są w ciągłym użytkowaniu. 

czytaj całość »
NOWOŚĆ Czujniki indukcyjne w krótkich obudowach TIDS

Z przyjemnością przedstawiamy nową serię naszych wyrobów, seria TIDS. Są to czujniki indukcyjne zasilane prądem stałym w krótkich obudowach. Pozostałe parametry są analogiczne jak dotychczasowa seria TID: zasilanie 10-30 V DC, jedna funkcjia wyjścia NO lub NC, polaryzacja NPN lub PNP, wykonanie z przewodem stałym lub złączem konektorowym M12. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl